Gembird Grounded universal travel power adapter, 20 W | TPA-EU1A1C20-01-W
Technical details
- Producer: Gembird
Gembird Grounded universal travel power adapter, 20 W | TPA-EU1A1C20-01-W
| Gamintojo kodas | TPA-EU1A1C20-01-W |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gembird |
| Gross depth (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Gembird |
| Palette Qty | 2077 dalių |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TPA-EU1A1C20-01-W |
| Gamintojo prekės serija | Grounded universal travel power adapter, 20 W |
| Įvesties įtampa | 100-250 V |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.