Fujifilm | Digital Camera | X100VI | Compact camera | 40.2 MP | ISO sensitivity (max) 512000 | Display diagonal 3 ” | Wi-Fi | X-Trans CMOS 5 | Silver
Technical details
- Producer: Fujifilm
1763,48 €
Išankstinis užsakymas
Fujifilm | Digital Camera | X100VI | Compact camera | 40.2 MP | ISO sensitivity (max) 512000 | Display diagonal 3 ” | Wi-Fi | X-Trans CMOS 5 | Silver
| Gamintojo kodas | 4547410528282 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fujifilm |
| Gross depth (mm) | 83.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Gross width (mm) | 158.00 mm |
| Net weight | 0.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Fujifilm |
| Palette Qty | 1255 dalių |
| ISO jautrumas (maks.) | 512000 |
| Kameros tipas | Compact camera |
| Gaminio spalva | Silver |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | X100VI |
| Gamintojo prekės serija | Digital Camera |
| Megapikseliai | 40.2 MP |
| Vaizdo stabilizatorius | No |
| Visas HD | No |
| Minimalios apertūros skaičius | F16 |
| Jutiklio tipas | X-Trans CMOS 5 |
| Ekrano įstrižainė | 3 col. |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.