Fujifilm | 7130786 QuickSnap 400 Disposable Flash Camera (Pack of 2)
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 7130786 QuickSnap 400 Disposable Flash Camera (Pack of 2)
Technical details
- Producer: Fujifilm
Fujifilm | 7130786 QuickSnap 400 Disposable Flash Camera (Pack of 2)
| Gamintojo kodas | 7130786 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fujifilm |
| Gross depth (mm) | 147.99 mm |
| Gross height (mm) | 36.99 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 123.99 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 1273.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 7130786 QuickSnap 400 Disposable Flash Camera (Pack of 2) |
| Producer | Fujifilm |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.