FSP | PSU | SFX PRO 450 | 450 W
Energijos valdymas
- Vardinė galia: 450 W
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: SFX PRO 450
- Gamintojo prekės serija: PSU
Technical details
- Producer: FSP
FSP | PSU | SFX PRO 450 | 450 W
| Gamintojo kodas | SFX PRO 450 |
|---|---|
| Prekės ženklas | FSP |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 63.00 mm |
| Gross weight | 1.82 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 1.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 480.00 g |
| Plastic (No PET) | 120.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Vardinė galia | 450 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SFX PRO 450 |
| Kitos savybės | Fan Type: Rifle, 80mm; Protection OCP/OVP/SCP/ OPP/ OTP |
| Gamintojo prekės serija | PSU |
| Sertifikatas | Bronze |
| Gross depth master carton | 565 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Net weight master carton | 11.892 kg |
| Tare weight master carton | 0.754 kg |
| Palette Qty | 549 dalių |
| Producer | FSP |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.