FSP | IFP 600 | 360 W
Energijos valdymas
- Vardinė galia: 360 W
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: IFP 600
Technical details
- Producer: FSP
FSP | IFP 600 | 360 W
| Gamintojo kodas | IFP 600 |
|---|---|
| Prekės ženklas | FSP |
| Gross depth (mm) | 345 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross weight | 4.306 kg |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Net weight | 3.806 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.0110055 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Vardinė galia | 360 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | IFP 600 |
| Kitos savybės | Touch LCD Display Panel, USB communication port, RJ11/RJ45 connector that provides surge protection, Compact size, Excellent microprocessor control guarantees high reliability, Boost and buck AVR for voltage stabilization, Auto restart while AC is recovering, Simulated sine wave, Off-mode charging, Cold start function |
| Palette Qty | 157 dalių |
| Producer | FSP |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.