Fractal Design | HDD Tray kit – Type-B (2-pack) | Black
Dizainas
- Gaminio spalva: Black
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: HDD Tray kit – Type-B (2-pack)
Technical details
- Producer: Fractal Design
Fractal Design | HDD Tray kit – Type-B (2-pack) | Black
| Gamintojo kodas | FD-A-TRAY-001 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fractal Design |
| Gross depth (mm) | 126.00 mm |
| Gross height (mm) | 224 mm |
| Gross weight | 0.356 kg |
| Gross width (mm) | 37 mm |
| Net weight | 0.118 kg |
| Packing quantity | 20 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.001044288 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HDD Tray kit – Type-B (2-pack) |
| Kitos savybės | Includes two 3.5”/2.5” HDD/SSD trays and mounting hardware. Designed for use in Define 7 Series and other Fractal Design cases with Type-B HDD mounts. Includes vibration damping rubber grommets. |
| Suderinamumas | Define 7; Define 7 XL Light Tempered Glass; Define 7 XL Dark Tempered Glass |
| Gross depth master carton | 420 mm |
| Gross width master carton | 395 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 7.12 kg |
| Tare weight master carton | 0.249 kg |
| Palette Qty | 1380 dalių |
| Producer | Fractal Design |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.