Flashforge 3DP-PLA1.75-02-CARBON
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 3DP-PLA1.75-02-CARBON
Flashforge 3DP-PLA1.75-02-CARBON
| Gamintojo kodas | 3DP-PLA1.75-02-CARBON |
|---|---|
| Prekės ženklas | Flashforge |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gross weight | 1.12 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Gaminio tipas | PLA plastic filament for 3D printers, 1.75 mm diameter, 0.6 kg narrow spool, 53 mm spool, Carbon filled |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 3DP-PLA1.75-02-CARBON |
| Plastic (No PET) | 120 g |
| Producer | Flashforge |
| Palette Qty | 490 dalių |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.