EZVIZ IP Camera CS-H9C (5MP+5MP) 4mm Color night vision,Human/Vehicle detection,Smart tracking iki 8m,Active defense,two way talk, 8xdigital | EZVIZ
Technical details
- Producer: EZVIZ

113,15 €
Turime
EZVIZ IP Camera CS-H9C (5MP+5MP) 4mm Color night vision,Human/Vehicle detection,Smart tracking iki 8m,Active defense,two way talk, 8xdigital | EZVIZ
| Gamintojo kodas | CSH9C5MP5MP |
|---|---|
| Prekės ženklas | EZVIZ |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross weight | 7.42 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 7.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | EZVIZ |
| Palette Qty | 135 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |
Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.