EZVIZ | IP Camera | CS-H8C PoE | 3 MP | 4-6mm/F1.6 | IP65 | H.265 / H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
Technical details
- Producer: EZVIZ
53,81 €
Turime
EZVIZ | IP Camera | CS-H8C PoE | 3 MP | 4-6mm/F1.6 | IP65 | H.265 / H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
| Gamintojo kodas | CSH8C3MPPOE |
|---|---|
| Prekės ženklas | EZVIZ |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross weight | 0.821 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 0.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 243.60 g |
| Plastic (No PET) | 60.90 g |
| Tare weight (kg) | 0.305 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | EZVIZ |
| Palette Qty | 230 dalių |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Objektyvo tipas | 4-6mm/F1.6 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS-H8C PoE |
| Gamintojo prekės serija | IP Camera |
| Megapikseliai | 3 MP |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 512 GB |
| Maksimali vaizdo raiška | 2304 × 1296 pikseliai |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Max IR distance | 30 m |
| Apsaugos funkcijos | IP65 |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265 / H.264 |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.