EZVIZ CSH7C Internally Controlled and Directional Camera (4 MP + 4 MP, two-lens), White | EZVIZ
Technical details
- Producer: EZVIZ

51,02 €
Turime
EZVIZ CSH7C Internally Controlled and Directional Camera (4 MP + 4 MP, two-lens), White | EZVIZ
| Gamintojo kodas | CSH7C |
|---|---|
| Prekės ženklas | EZVIZ |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 194.00 mm |
| Gross weight | 0.96 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 32.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | EZVIZ |
| Palette Qty | 198 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |
Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.