EZVIZ CS-HBB (4K) IP camera with battery, Type-C, 10400mAh | EZVIZ
Technical details
- Producer: EZVIZ

152,71 €
Turime
EZVIZ CS-HBB (4K) IP camera with battery, Type-C, 10400mAh | EZVIZ
| Gamintojo kodas | CSHB84K |
|---|---|
| Prekės ženklas | EZVIZ |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 1.83 kg |
| Gross width (mm) | 111.00 mm |
| Net weight | 0.86 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 776.00 g |
| Plastic (No PET) | 194.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.97 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | EZVIZ |
| Palette Qty | 548 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |
Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.