EZVIZ | Camera | CS-H80x | 8+2 MP | 4mm | IP65 | H.264/H.265 | MicroSD, max. 512 GB
Technical details
- Producer: EZVIZ
113,13 €
Turime
EZVIZ | Camera | CS-H80x | 8+2 MP | 4mm | IP65 | H.264/H.265 | MicroSD, max. 512 GB
| Gamintojo kodas | CSH80X8MP2MP4MM |
|---|---|
| Prekės ženklas | EZVIZ |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross height (mm) | 194.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 176.00 mm |
| Net weight | 0.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 105.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.41 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | EZVIZ |
| Palette Qty | 123 dalių |
| Apsaugos funkcijos | IP65 |
| Objektyvo tipas | 4mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS-H80x |
| Gamintojo prekės serija | Camera |
| Megapikseliai | 8+2 MP |
| Atminties lizdai | MicroSD, max. 512 GB |
| Max IR distance | Up to 30m |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.264/H.265 |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.