EZVIZ | 4G IP Camera + CS-CMT-Solar Panel-E bundle Kit | CS-EB8 | Dome | 3 MP | 4mm | IP65 | H.264/H.265
Technical details
- Producer: EZVIZ
210,27 €
Turime
EZVIZ | 4G IP Camera + CS-CMT-Solar Panel-E bundle Kit | CS-EB8 | Dome | 3 MP | 4mm | IP65 | H.264/H.265
| Gamintojo kodas | CSEB8SP |
|---|---|
| Prekės ženklas | EZVIZ |
| Producer | EZVIZ |
| Palette Qty | 272 dalių |
| Apsaugos funkcijos | IP65 |
| Korpuso tipas | Dome |
| Objektyvo tipas | 4mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS-EB8 |
| Gamintojo prekės serija | 4G IP Camera + CS-CMT-Solar Panel-E bundle Kit |
| Megapikseliai | 3 MP |
| Maksimali vaizdo raiška | 2304 x 1296 pikseliai |
| Max IR distance | 15 m |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.264/H.265 |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.