Evoko | Liso | 8 ” | Landscape
Technical details
- Įstrižainė: 8 col.
- Producer: Evoko
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Liso
Ekranas
- Placement (L/P): Landscape
Evoko | Liso | 8 ” | Landscape
| Gamintojo kodas | ERM2001 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Evoko |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 425 g |
| Plastic (No PET) | 75 g |
| Gross weight | 1.3 kg |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 25 mm |
| Volume (m3) | 0.001 m³ |
| Net weight | 0.8 kg |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Gaminio spalva | Black |
| Įstrižainė | 8 col. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Liso |
| Matmenys (P x G x A) | 200 x 200 x 25 mm |
| Placement (L/P) | Landscape |
| Signage product family | Room Manager |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Palette Qty | 769 dalių |
| Producer | Evoko |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.