Epson | WorkForce ES-500WII | Colour | Document Scanner
Dizainas
- Skenerio tipas: Colour
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: WorkForce ES-500WII
Savybės
- Gaminio tipas: Document Scanner
Technical details
- Producer: Epson
401,78 €
Išankstinis užsakymas
Epson | WorkForce ES-500WII | Colour | Document Scanner
| Gamintojo kodas | B11B263401 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Gross weight | 4.60 kg |
| Gross width (mm) | 247 mm |
| Net weight | 4.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.0252434 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Skenerio tipas | Colour |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce ES-500WII |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Sąsaja | USB 3.0, Wi-Fi Direct, Wireless LAN |
| Optinio nuskaitymo raiška | 600 x 600 tašk./col. |
| Gaminio tipas | Document Scanner |
| Dvipusis nuskaitymas | Yes |
| Palette Qty | 68 dalių |
| Producer | Epson |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.