Epson | WorkForce DS-970 | Sheetfed Scanner
Dizainas
- Skenerio tipas: Sheetfed Scanner
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: WorkForce DS-970
Technical details
- Producer: Epson
Epson | WorkForce DS-970 | Sheetfed Scanner
| Gamintojo kodas | B11B251401 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 370 mm |
| Gross height (mm) | 320 mm |
| Gross weight | 5 kg |
| Gross width (mm) | 270 mm |
| Net weight | 3.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.031968 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Dvipusis nuskaitymas | Yes |
| Skenerio tipas | Sheetfed Scanner |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Optinio nuskaitymo raiška | 600 x 600 tašk./col. |
| Sąsaja | USB 3.0 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce DS-970 |
| Palette Qty | 54 dalių |
| Producer | Epson |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.