Epson | WorkForce DS-730N | Colour | Document Scanner
Dizainas
- Skenerio tipas: Colour
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: WorkForce DS-730N
Savybės
- Gaminio tipas: Document Scanner
Technical details
- Producer: Epson
Epson | WorkForce DS-730N | Colour | Document Scanner
| Gamintojo kodas | B11B259401 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 370 mm |
| Gross height (mm) | 315 mm |
| Gross weight | 5 kg |
| Gross width (mm) | 265 mm |
| Net weight | 4.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 420.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.03088575 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Skenerio tipas | Colour |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce DS-730N |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Sąsaja | USB 2.0 Type B, Ethernet Interface (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T) |
| Optinio nuskaitymo raiška | 600 x 600 tašk./col. |
| Gaminio tipas | Document Scanner |
| Dvipusis nuskaitymas | Yes |
| Palette Qty | 56 dalių |
| Producer | Epson |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.