Epson | Wireless portable scanner | WorkForce DS-80W | Colour
Dizainas
- Skenerio tipas: Colour
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: WorkForce DS-80W
- Gamintojo prekės serija: Wireless portable scanner
Technical details
- Producer: Epson
146,74 €
Išankstinis užsakymas
Epson | Wireless portable scanner | WorkForce DS-80W | Colour
| Gamintojo kodas | B11B253402 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 65 mm |
| Gross weight | 0.605 kg |
| Gross width (mm) | 141 mm |
| Net weight | 0.454 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.151 kg |
| Volume (m3) | 0.00302445 m³ |
| Skenerio tipas | Colour |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce DS-80W |
| Optinio nuskaitymo raiška | 600 x 600 tašk./col. |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Gamintojo prekės serija | Wireless portable scanner |
| Dvipusis nuskaitymas | No |
| Paper/Pasteboard | 141 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 571 dalių |
| Producer | Epson |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.