Epson Network Business Scanner | WorkForce DS-900WN | Colour | Wireless
Technical details
- Producer: Epson
Epson Network Business Scanner | WorkForce DS-900WN | Colour | Wireless
| Gamintojo kodas | B11B276401 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 296.00 mm |
| Gross height (mm) | 217.00 mm |
| Gross weight | 4.90 kg |
| Gross width (mm) | 212.00 mm |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 63 dalių |
| Dvipusis nuskaitymas | Yes |
| Gaminio tipas | Wireless |
| Skenerio tipas | Colour |
| Sąsaja | USB 3.2 Gen 1×1, Wireless LAN b/g/g 25GHz, Wi-Fi Direct, Ethernet Interface (1000 Base-T/100-Base TX/10-Base-T) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce DS-900WN |
| Gamintojo prekės serija | Network Business Scanner |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Optinio nuskaitymo raiška | 600 x 600 tašk./col. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.