Epson | Mobile document scanner | WorkForce DS-70 | Colour
Dizainas
- Skenerio tipas: Colour
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: WorkForce DS-70
- Gamintojo prekės serija: Mobile document scanner
Technical details
- Producer: Epson
106,72 €
Išankstinis užsakymas
Epson | Mobile document scanner | WorkForce DS-70 | Colour
| Gamintojo kodas | B11B252402 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 67 mm |
| Gross weight | 0.568 kg |
| Gross width (mm) | 141 mm |
| Net weight | 0.414 kg |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.154 kg |
| Volume (m3) | 0.00311751 m³ |
| Skenerio tipas | Colour |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce DS-70 |
| Gamintojo prekės serija | Mobile document scanner |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Sąsaja | USB 3.0 |
| Optinio nuskaitymo raiška | 600 x 600 tašk./col. |
| Paper/Pasteboard | 144 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 350 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Net weight master carton | 5.68 kg |
| Tare weight master carton | 0.625 kg |
| Palette Qty | 470 dalių |
| Producer | Epson |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.