Epson ink cartridge light light black for Stylus PRO 3800, 80ml | Epson
| Gamintojo kodas | C13T580900 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.14 kg |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Palette Qty | 5556 dalių |
| Producer | Epson |















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.