Epson | Document scanner | WorkForce DS-50000N | Flatbed
Dizainas
- Skenerio tipas: Flatbed
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: WorkForce DS-50000N
- Gamintojo prekės serija: Document scanner
Technical details
- Producer: Epson
2240,51 €
Išankstinis užsakymas
Epson | Document scanner | WorkForce DS-50000N | Flatbed
| Gamintojo kodas | B11B204131BT |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gross weight | 19.66 kg |
| Net weight | 17.00 kg |
| Dvipusis nuskaitymas | No |
| Skenerio tipas | Flatbed |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A3 |
| Optinio nuskaitymo raiška | 600 x 600 tašk./col. |
| Sąsaja | Wired network |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce DS-50000N |
| Gamintojo prekės serija | Document scanner |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.19 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.66 kg |
| Gross depth (mm) | 850.00 mm |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 630.00 mm |
| PET | 126.00 g |
| Paper/Pasteboard | 516.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 5 dalių |
| Producer | Epson |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.