Epson | Document scanner | FastFoto FF-680W | Wireless
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: FastFoto FF-680W
- Gamintojo prekės serija: Document scanner
Dizainas
- Skenerio tipas: Wireless
Technical details
- Producer: Epson
575,33 €
Išankstinis užsakymas
Epson | Document scanner | FastFoto FF-680W | Wireless
| Gamintojo kodas | B11B237401 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross height (mm) | 285 mm |
| Gross weight | 5 kg |
| Gross width (mm) | 255 mm |
| Net weight | 4.126 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| PET | 35.00 g |
| Plastic (No PET) | 94.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.874 kg |
| Volume (m3) | 0.026526375 m³ |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FastFoto FF-680W |
| Gamintojo prekės serija | Document scanner |
| Skenerio tipas | Wireless |
| Sąsaja | USB 3.0 |
| Optinio nuskaitymo raiška | 600 x 600 tašk./col. |
| Dvipusis nuskaitymas | Yes |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palette Qty | 33 dalių |
| Producer | Epson |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.