Epson | 12000XL | Graphics Scanner
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 12000XL
Dizainas
- Skenerio tipas: Graphics Scanner
Technical details
- Producer: Epson
Epson | 12000XL | Graphics Scanner
| Gamintojo kodas | B11B240401 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 770 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 19.4 kg |
| Gross width (mm) | 605 mm |
| Net weight | 8.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10125 g |
| Plastic (No PET) | 1125 g |
| Tare weight (kg) | 11.25 kg |
| Volume (m3) | 0.13742575 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 12000XL |
| Skenerio tipas | Graphics Scanner |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A3 |
| Optinio nuskaitymo raiška | 2400 x 4800 tašk./col. |
| Dvipusis nuskaitymas | No |
| Sąsaja | USB 2.0 Type B |
| Suderinamos operacinės sistemos | Mac OS 10.10.x, Mac OS 10.11, Mac OS 10.7.x, Mac OS 10.8.x, Mac OS 10.9.x, Windows 10, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8 (32/64 bit), Windows Server 2003 (32/64bit), Windows Server 2008 (32/64bit), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 (64bit), Windows Server 2012 R2, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP, Windows Server 2003 R2 |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | 25-60 °C |
| Darbo temperatūra (T-T) | 5-35 °C |
| Tvarkyklės pridėtos | Epson Scan2 (TWAIN) |
| Siejama programinė įranga | Epson Scan 2, SilverFast Ai ver.8.8 |
| Maksimalus triukšmo lygis | 60 dB |
| Palette Qty | 13 dalių |
| Producer | Epson |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.