Epson
Technical details
- Producer: Epson
Epson
| Gamintojo kodas | V12H001K69 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gross weight | 0.653 kg |
| Net weight | 0.40 kg |
| Wooden | 23.00 g |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| PET | 10.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.253 kg |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 141 dalių |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.