EnerGenie | Rechargeable battery for UPS | BAT-6V4.5AH
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: BAT-6V4.5AH
- Gamintojo prekės serija: Rechargeable battery for UPS
Technical details
- Producer: EnerGenie
4,29 €
Išankstinis užsakymas
EnerGenie | Rechargeable battery for UPS | BAT-6V4.5AH
| Gamintojo kodas | BAT-6V4.5AH |
|---|---|
| Prekės ženklas | EnerGenie |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross weight | 0.726 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Net weight | 0.407 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 209 g |
| Tare weight (kg) | 0.319 kg |
| TI weight (kg) | 0.40656 kg |
| Volume (m3) | 0.00033075 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BAT-6V4.5AH |
| Gamintojo prekės serija | Rechargeable battery for UPS |
| Plastic (No PET) | 110 g |
| Palette Qty | 1377 dalių |
| Producer | EnerGenie |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.