Enabot | Family Robot IP Camera | EBO X | 8 MP | 1.8 | H265 | Micro SD, Max. 256GB
Technical details
- Producer: Enabot
870,29 €
Išankstinis užsakymas
Enabot | Family Robot IP Camera | EBO X | 8 MP | 1.8 | H265 | Micro SD, Max. 256GB
| Gamintojo kodas | WH287303 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Enabot |
| Gross depth (mm) | 304.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross weight | 4.00 kg |
| Gross width (mm) | 256.50 mm |
| Net weight | 1.7 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Tare weight (kg) | 2.3 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Enabot |
| Plastic (No PET) | 300 g |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Palette Qty | 41 dalių |
| Objektyvo tipas | 1.8 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EBO X |
| Gamintojo prekės serija | Family Robot IP Camera |
| Megapikseliai | 8 MP |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 256GB |
| Kameros tipas | Indoor |
| Techniniai parametrai | Battery Life: 2 – 3 H; Battery Capacity: 2500mAh; Resolution: UHD, FHD, HD, SD; Communication Mode: 2.4G/5G Wi-Fi |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H265 |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.