Elite Screens
Technical details
- Producer: Elite Screens
Elite Screens
| Gamintojo kodas | SK110NXW-E10 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Elite Screens |
| Gross depth (mm) | 102.00 mm |
| Gross height (mm) | 108.00 mm |
| Gross weight | 14.60 kg |
| Gross width (mm) | 2711.00 mm |
| Net weight | 13.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 29 dalių |
| Producer | Elite Screens |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.