Elite Screens
Technical details
- Producer: Elite Screens
Elite Screens
| Gamintojo kodas | SKT180XH-E3-AUHD |
|---|---|
| Prekės ženklas | Elite Screens |
| Gross depth (mm) | 4630.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 39.30 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Net weight | 30.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 7800.00 g |
| Plastic (No PET) | 1500.00 g |
| Tare weight (kg) | 9.30 kg |
| Volume (m3) | 0.19 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Elite Screens |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.