Elite Screens
Technical details
- Producer: Elite Screens
Elite Screens
| Gamintojo kodas | ER92WH1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Elite Screens |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 10.94 kg |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.94 kg |
| Gross depth (mm) | 1370.00 mm |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 2940.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Elite Screens |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.