Elite Screens
Technical details
- Producer: Elite Screens
Elite Screens
| Gamintojo kodas | F84NWH |
|---|---|
| Prekės ženklas | Elite Screens |
| Galingumas | Case Color Black W |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 8.70 kg |
| Gross weight | 11.30 kg |
| Plastic (No PET) | 64 g |
| Palette Qty | 27 dalių |
| Producer | Elite Screens |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.