Elgato Wave Neo
Technical details
- Producer: Elgato
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Wave Neo
Elgato Wave Neo
| Gamintojo kodas | 10MAI9901 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Elgato |
| Gross depth (mm) | 127.00 mm |
| Gross height (mm) | 219.00 mm |
| Gross weight | 0.79 kg |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Net weight | 0.74 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Elgato |
| Palette Qty | 863 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Wave Neo |
| Plotis | 92 mm |
| Aukštis | 282 mm |
| Gylis | 92 mm |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.