Elgato Stream Deck Studio
Technical details
- Producer: Elgato
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Stream Deck Studio
Elgato Stream Deck Studio
| Gamintojo kodas | 10GBO9901 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Elgato |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.57 kg |
| Gross width (mm) | 81.00 mm |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 35.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Elgato |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Stream Deck Studio |
| Kitos savybės | Interface: RJ45 Ethernet PoE+ (100 Mb/s), USB-C; 32 x customizable LCD keys; 2 x 360° encoders with push function, LED indicator, and LED ring |
| Palette Qty | 362 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.