Durabook – tablet battery – Li-Ion – 9600 mAh | Durabook
Technical details
- Producer: Durabook
Durabook – tablet battery – Li-Ion – 9600 mAh | Durabook
| Gamintojo kodas | DBHU1X |
|---|---|
| Prekės ženklas | Durabook |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 833 dalių |
| Producer | Durabook |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.