Digitus Outdoor Installation Cable | DK-1741-VH-1-OD
| Gamintojo kodas | DK-1741-VH-1-OD |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 5.75 kg |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Net weight | 5 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.75 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Digitus |
| Palette Qty | 15 dalių |
| Kabelio ilgis | 100 m |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DK-1741-VH-1-OD |
| Gamintojo prekės serija | Outdoor Installation Cable |
| Spalva | Black/Purple |
| Kitos savybės | 1200 MHz transmission frequency; Permanent link certified; PoE Power over Ethernet support |
| Warranty | 24 mėn. |






Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.