Digitus | LSA Punch Down Tool
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: LSA Punch Down Tool
Technical details
- Producer: Digitus
Digitus | LSA Punch Down Tool
| Gamintojo kodas | DN-LSA-PT |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.08 kg |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No, CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LSA Punch Down Tool |
| PET | 25 g |
| Paper/Pasteboard | 17 g |
| Dėžės turinys | Synthetic leather carry case; extraction- and unlocking device |
| Kitos savybės | The DIGITUS LSA punch down tool is the ideal tool for cable installation in LSA strips. Due to the ability of simultaneously punch down of the cable and cutting of protruding wire ends, as well as the practical extraction and unlocking device, it is the optimal addition of yourtool portfolio. The delivery comes with a protecting synthetic lether case. |
| Palette Qty | 2667 dalių |
| Producer | Digitus |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.