Digitus | Extendible Shelf for Tablets, Notebooks, Smartphones | DN-97665
Technical details
- Producer: Digitus
Digitus | Extendible Shelf for Tablets, Notebooks, Smartphones | DN-97665
| Gamintojo kodas | DN-97665 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 345.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross weight | 3.40 kg |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Net weight | 3.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 27 dalių |
| Producer | Digitus |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-97665 |
| Gamintojo prekės serija | Extendible Shelf for Tablets, Notebooks, Smartphones |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.