Digitus | Desk Mount | Height adjustment | Black
Dizainas
- Gaminio spalva: Black
Technical details
- Funkcijos: Height adjustment
- Tvirtinimo tipas: Desk Mount
- Producer: Digitus
Digitus | Desk Mount | Height adjustment | Black
| Gamintojo kodas | DA-90399 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 117.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 3.02 kg |
| Gross width (mm) | 422.00 mm |
| Net weight | 2.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 331 dalių |
| VESA tvirtinimo sistemos | 75×75; 100×100 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 100×100 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 75×75 mm |
| Gaminio spalva | Black |
| Funkcijos | Height adjustment |
| Tvirtinimo tipas | Desk Mount |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 81.3 col. |
| Producer | Digitus |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.