Digitus | Color clips for Patch cable | A-CC-VI | Violet
Technical details
- Producer: Digitus
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: A-CC-VI
- Gamintojo prekės serija: Color clips for Patch cable
Digitus | Color clips for Patch cable | A-CC-VI | Violet
| Gamintojo kodas | A-CC-VI |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Digitus |
| Palette Qty | 7200 dalių |
| Tipas | Patch cable clips |
| Gaminio spalva | Violet |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | A-CC-VI |
| Gamintojo prekės serija | Color clips for Patch cable |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.