Digitus | Cat.7A | Yellow
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Cat.7A
Digitus | Cat.7A | Yellow
| Gamintojo kodas | DK-1743-A-VH-10 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 530.00 mm |
| Gross height (mm) | 435.00 mm |
| Gross weight | 69.00 kg |
| Gross width (mm) | 530.00 mm |
| Net weight | 68.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.12 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Digitus |
| Palette Qty | 14 dalių |
| Kabelio ilgis | 1000 m |
| Kabelio tipas | S/FTP installation cable |
| Gaminio spalva | Yellow |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Cat.7A |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.