Digitus 8K HDMI Splitter, 1×4 | DS-55340 | Black
Technical details
- Producer: Digitus
Digitus 8K HDMI Splitter, 1×4 | DS-55340 | Black
| Gamintojo kodas | DS-55340 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 307.00 mm |
| Gross height (mm) | 66.00 mm |
| Gross weight | 0.82 kg |
| Gross width (mm) | 197.00 mm |
| Net weight | 0.62 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Digitus |
| Gamintojo prekės serija | 8K HDMI Splitter, 1×4 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-55340 |
| Gaminio spalva | Black |
| Palette Qty | 433 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.