Digitus 4K Wireless HDMI KVM Extender Set, 150 m | DS-55328 | Black
Technical details
- Producer: Digitus
Digitus 4K Wireless HDMI KVM Extender Set, 150 m | DS-55328 | Black
| Gamintojo kodas | DS-55328 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 233.00 mm |
| Gross height (mm) | 57.00 mm |
| Gross weight | 1.16 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Net weight | 0.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 424.00 g |
| Plastic (No PET) | 106.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.53 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Digitus |
| Palette Qty | 520 dalių |
| Gamintojo prekės serija | 4K Wireless HDMI KVM Extender Set, 150 m |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-55328 |
| Gaminio spalva | Black |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.