Digitus 4K HDMI Switch, 3×1 | DS-55331 | Black
Technical details
- Producer: Digitus
Digitus 4K HDMI Switch, 3×1 | DS-55331 | Black
| Gamintojo kodas | DS-55331 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 179.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Gross width (mm) | 123.00 mm |
| Net weight | 0.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Digitus |
| Palette Qty | 1744 dalių |
| Gamintojo prekės serija | 4K HDMI Switch, 3×1 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-55331 |
| Gaminio spalva | Black |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.