Digitus | 2D Barcode Scanner DA-81002
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: DA-81002
- Gamintojo prekės serija: 2D Barcode Scanner
Technical details
- Producer: Digitus
Digitus | 2D Barcode Scanner DA-81002
| Gamintojo kodas | DA-81002 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.06 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 0.96 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 771 dalių |
| PET | 14.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DA-81002 |
| Gamintojo prekės serija | 2D Barcode Scanner |
| Producer | Digitus |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.