Dell | Webcam | WB3023
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: WB3023
- Gamintojo prekės serija: Webcam
Dell | Webcam | WB3023
| Gamintojo kodas | 722-BBBV |
|---|---|
| Prekės ženklas | Dell |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 71.00 mm |
| Net weight | 0.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Kabelio ilgis | 1.5 m |
| Maksimali vaizdo raiška | 2560 x 1440 pikseliai |
| Gaminio spalva | Black |
| Montavimo tipas | Integrated mounting clip |
| Artinimo galimybė | 2X digital zoom |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WB3023 |
| PET | 50.00 g |
| Gamintojo prekės serija | Webcam |
| Tipas | Collaboration camera |
| Kitos savybės | Rotation: Tilt and Swivel. Tripod mount hole integrated. Built-in noise reduction microphone: filters background noise and enables clear communication. Sliding shutter protects your privacy |
| Palette Qty | 1158 dalių |
| Producer | Dell |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.