Dell Targus 140W USB-C Power Bank APB081GL | 24 Ah
Technical details
- Producer: Dell
Dell Targus 140W USB-C Power Bank APB081GL | 24 Ah
| Gamintojo kodas | 451-BDJG |
|---|---|
| Prekės ženklas | Dell |
| Gross depth (mm) | 124.00 mm |
| Gross height (mm) | 48.00 mm |
| Gross weight | 0.69 kg |
| Gross width (mm) | 216.00 mm |
| Net weight | 0.48 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 672 dalių |
| Svoris | 700 g |
| Akumuliatoriaus talpa | 24 Ah |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Targus 140W USB-C Power Bank APB081GL |
| Plotis | 19.3 cm |
| Aukštis | 3 cm |
| Gylis | 8.7 cm |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.