Dell ECS1250 | Desktop | Slim | Intel Core U5 | 225 | 16 GB | DDR5 | 512 GB | Intel UHD Graphics | No Optical Drive | English | Windows 11 Pro | Warranty 36 month(s)
Technical details
- Producer: Dell
842,61 €
Turime
Dell ECS1250 | Desktop | Slim | Intel Core U5 | 225 | 16 GB | DDR5 | 512 GB | Intel UHD Graphics | No Optical Drive | English | Windows 11 Pro | Warranty 36 month(s)
| Gamintojo kodas | ECS1250_ARLS_101 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Dell |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 396.00 mm |
| Gross weight | 5.692 kg |
| Gross width (mm) | 494.00 mm |
| Net weight | 4.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 942.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.94 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 23 dalių |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Tipas | Desktop |
| Procesorius | Intel Core U5 |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Optinio įrenginio tipas | No Optical Drive |
| Priedai pridėti | Dell Optical Mouse – MS116 (Black); Dell Wired Keyboard – KB216 – US International (QWERTY) – Black |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus modelis | 225 |
| Gamintojo prekės serija | Dell |
| Warranty | 36 mėn. |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics |
| Klaviatūros kalba | English |
| Gaminio spalva | Black |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Korpuso tipas | Slim |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ECS1250 |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.