Dell | AC Adapter with Power Cord | USB-C | 100 W
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: AC Adapter with Power Cord
Technical details
- Išvesties sąsaja: USB-C
Energijos valdymas
- Išvesties galia: 100 W
Dell | AC Adapter with Power Cord | USB-C | 100 W
| Gamintojo kodas | 450-BBNY |
|---|---|
| Prekės ženklas | Dell |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AC Adapter with Power Cord |
| Suderinamumas | Inspiron 14 5000 (5430) Inspiron 14 7000 (7430) Inspiron 16 5000 (5630) Inspiron 16 7000 (7630) 2-in-1 Latitude 5340 Latitude 5440 Latitude 5540 Latitude 7340 Latitude 7440 Latitude 7640 Latitude 9440 2-in-1 Precision 3480 Precision 3580 Precision 3581 Precision 5480 |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimo laido ilgis | 1 m |
| Palette Qty | 3333 dalių |
| Išvesties sąsaja | USB-C |
| Išvesties galia | 100 W |
| Producer | Dell |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.