Deeper | Deeper Flexible Arm Mount 2.0 | Sonar mount | Black
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Deeper Flexible Arm Mount 2.0
Technical details
- Gaminio spalva: Black
- Producer: Deeper
Savybės
- Gaminio tipas: Sonar mount
Deeper | Deeper Flexible Arm Mount 2.0 | Sonar mount | Black
| Gamintojo kodas | ITGAM0007 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Deeper |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 0.75 kg |
| Net weight | 0.656 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Deeper Flexible Arm Mount 2.0 |
| Gaminio spalva | Black |
| Gaminio tipas | Sonar mount |
| Packing quantity | 5 dalių |
| Volume (m3) | 0.00167331 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Gross depth (mm) | 289 mm |
| Gross width (mm) | 193 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Paper/Pasteboard | 94.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 201 mm |
| Gross width master carton | 303 mm |
| Gross height master carton | 162 mm |
| Net weight master carton | 3.75 kg |
| Tare weight master carton | 0.168 kg |
| Palette Qty | 875 dalių |
| Producer | Deeper |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.