Deepcool | Digital Liquid CPU Cooler | LS520S ZERO DARK | Intel, AMD
Technical details
- Procesoriaus pavadinimas: Intel, AMD
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: LS520S ZERO DARK
- Gamintojo prekės serija: Digital Liquid CPU Cooler
- Producer: Deepcool
Deepcool | Digital Liquid CPU Cooler | LS520S ZERO DARK | Intel, AMD
| Gamintojo kodas | R-LS520-BKNNMM-G-1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Deepcool |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross weight | 1.80 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Net weight | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.010752 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 556 dalių |
| Procesoriaus pavadinimas | Intel, AMD |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LS520S ZERO DARK |
| Gamintojo prekės serija | Digital Liquid CPU Cooler |
| Producer | Deepcool |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.